Vibratorių pirkimo įpročiai

Kokios yra vietos, kuriose perkami vibratoriai? Internetu, specializuotose parduotuvėse, dovanų parduotuvėse, o gal turguje per platintojus? Variantų yra visokių, ir kiekvienas gali pasirinkti tai, kas jam yra svarbiau. Šiandien klausiame moterų, iš kur atkeliavo jų vibratoriai, kur jie buvo pirkti.

Agnė

Mergina sako, kad jai internetu pirkti yra patogiausia. Be to, ji ilgai nesiryžo įsigyti tokio daikto. „Ilgai galvojau apie tai, ar man jį pirkti. Vis svarstydavau. Net tada, kai vibratoriai internetu būdavo su kokiomis nors akcijomis, nuolaidomis – nebūtinai nusipirkdavau. Kažkaip vis dėliodavau visokius už ir prieš, ir nesiryždavau. Atrodė, ar tikrai verta tai pirkti, kai turiu vaikiną. Vieninteli kartas, kai vos nenusipirkau, buvo tada, kai iš tiesų neturėjau vaikino. Jau galvojau, kad vibratoriai, užsakyti internetu, bus mano išsigelbėjimas, bet kaip tik susipažinau su šauniu vaikinu, dabartiniu savo vaikinu, ir man tokio pirkinio nebeprireikė. Tačiau mūsų draugystės eigoje paaiškėjo, kad galima savo gyvenimą vis tiek paįvairinti visokiais daikčiukais. Pamaniau, kad vibratoriai internetu ir vėl prie manęs priartėjo. Ir vėl laukiau, kol bus pačios palankiausios kainos, o tada jau pirkau, nedvejodama. Taigi, man viską pavyko įsigyti taip, kad tikrai esu patenkinta, o ir draugas neliūdi“, – sako Agnė, kurios tikrasis vardas yra visai kitas.

Eglė

Eglei vibratoriai internetu nėra naujiena, mergina sako, kad jau ne kartą yra pirkusi tokį dalyką. „Pirmą kartą pirkau sau, buvau dar visai jauna. Šiais laikais visi tik ir skatina kuo greičiau pradėti seksualinį gyvenimą, nekaltybė atrodo, kaip kažkokia mazgotė. Aš nenorėjau nieko daryti nesutikusi tokio vaikino, kuris iš tiesų man patiktų ir matyčiau su juo bent kažkokią ateitį. Todėl vibratorius internetu man tapo savotiška paguoda, laukiant to vienintelio. Aš nusipirkau tai, kas neturėjo sugadinti būsimų mano santykių. Sakyčiau, gal net atvirkščiai, tai padėjo ateityje man jau iš anksto kai ką žinoti. Klasikiniai vibratoriai internetu gali padėti pažinti savo kūną, suprasti, ką mėgsti, ko nemėgsti.“

Kristina

„Pastaruoju metu vėl ėmiau gilintis į lovos reikalus. Nesakau, kad kažkuriuo metu apskritai išvis tai nebuvo įdomu, bet, man atrodo, yra kažkokios bangos, kada įdomiau darbas, sodas, atsipalaidavimas prie televizoriaus, o kada pirmas dalykas, apie kurį pagalvoji, vos prabudus yra spenelių vibratoriai. Tokios dovanos laukiu iš vyro per Valentino dieną. Klausiate, iš kur pas mus tie vibratoriai poroms? Perku juos interneto parduotuvėje. Iš tiesų, neįsivaizduoju, ką reikėtų daryti, jeigu turėčiau pirkti kažką tiesiogiai kažkokiame prekybos centre, ar parduotuvėje. Seksas yra normalus dalykas, bet man atrodo padoru kai kuriuos dalykus laikyti privačiau. Man net ir nepatiktų aiškintis su pardavėju, kuria klitoriniai vibratoriai tikrai gerai atlieka savo darbą. Tikrai norėčiau kažkokio labiau privatumo ir jausmo, kad niekas nieko per daug nežino apie mane ir mano seksualinį gyvenimą“, – sako moteris.

Dovilė

„Vieną dieną supratau, kad jau prisiskaičiau tiek daug visokių populiariosios žiniasklaidos žurnalų, kad net ir man tapo aktualu G taško vibratoriai. Kad jau visai norėčiau išbandyti ir aš ir pažiūrėti, ar yra kažkoks G taškas ten, mano viduriuose, ar nėra. Žinote, aš kartais pavydžiu tam vibratoriui – aš pati negaliu įlįsti į save, negaliu žinoti, kaip atrodo mano skrandis, mano gimda, mano lytiniai organai. Nors jie yra tik mano ir niekieno kito – bet aš jų nematau“, – kelia dilemas Dovilė.

Add Comment

Required fields are marked *. Your email address will not be published.