Pėdkelnių dėvėjimo ypatumai

Ne visuomet aišku, kokias pedkelnes kada dėvėti? Turite krūvą jų, o iš nežinojimo bei įpročio visada dėvite tik tas pačias storąsias juodas? Nesijaudinkite, galima dėvėti ir ką kita. Šiais laikais pedkelnes internetu yra tikrai pigus produktas, tad štai jums ir pirmieji orientyrai, kaip kada ir kokios pedkelnes (akcija) gali būti dėvimos.

Vienspalvės spalvotos

Tokios pedkelnes yra geras būdas paįvairinti savo išvaizdą, pagyvinti ją. Labiausiai pastebima spalva yra raudoną, todėl dėvėdami ją jūs tikrai atkreipsite dėmesį. Jeigu rinksitės kitokias spalvas, sukursite jau kitokią nuotaiką. Tarkime, įdomu, kaip dailiai mėlyna spalva derės prie jūsų išvaizdos. Kai renkatės vienspalves ne juodas, o spalvotas pedkelnes, nepamirškite galvoti apie tai, ką prie ko derinate. Na, o pavasariui įsisukus į smegenis, galite ir paimprovizuoti bei nederinti visiškai nieko.

Juodos plonos

Šios plonytės pėdkelnės dažniausiai yra labai gundančios, bet tuo pačiu ir oficialios – toks moteriškas oficialumas. Jeigu turite rodytis ten, kur reikalaujamas oficialus etiketas, galite rengtis kaip tik tokias pėdkelnes.

Kūno spalvos

Kitas variantas, kai reikia kažko mažiau iššaukiančio – kūno spalvos. Vėlgi, dedamasi dėl šilumos palaikymo, dėl nenorėjimo galbūt rodyti netobulos odos, tačiau kai išryškinti kojas kažkokia spalva netinka, o juodos paprasčiausiai nedera (tarkime, prie balto kostiumėlio).

Šiltos storos

Pastarosios pedkelnes moterims gali būti kone kelnių pakaitalas net ir žiemą. Dabartiniais laikais pėdkelnes sugebama pagaminti taip, kad jos iš tiesų neapkrauna kūno dideliais pluoštų ir audinių sluoksniais, ir puikiai palaiko šilumą. Jos gali būti tikrai grazios pedkelnes, ir galbūt kaip tik jų jūs ir nusipelnėte? Rinkitės jums mielas šiltas pėdkelnes. Jeigu bijote, kad su storomis atrodys ir storos kojos, tai tiesiog venkite pačių šviesiausių spalvų, nes vizualiai mažina tamsios spalvos, taip pat vertikalūs raštai. Kitokie raštai, apkrovimas raštais nesuteikia lieknumo įspūdžio, o veikia atvirkščiai.

Su raštais

Domina pedkelnes su rastais, tik niekaip nesugalvojate, kur jos turėtų būti pritaikytos? Tokios pedkelnes gerai derės kaip vienos svarbiausių kostiumo detalių. Jeigu jos raštuotos – tegul nesimaišo su kitų raštų gausa. Arba tegul viskas būna paskaičiuota saikingai ir, tarkime, tas pats raštas gali atsikartoti tik šalike ar kažkokioje kitoje detalėje. Svarbiausia, pačiai netapti raštuota papūga. Itin neįprasti piešiniai, netgi ne raštai, gali tapti tikrais stiliaus monopoliais. Tarkime, jeigu jūsų pedkelnes, internetu pirktos, vaizduoja džiungles, galite būti tikri, kad daugiau papildomų stiliaus detalių pritaikyti sau nebereikia: užtenka ir šių. Dabar galite ramiai rengtis vienos spalvos rūbais ir net nesisegti auskarų. Tiesa, tie rūbai, kurie yra išskirtiniai ir į save atkreipiantys dėmesį, taip pat atkreipia jį ir į kūno dalį, kurią jie dengia. Taigi ir ypatingos pedkelnes (akcija) gali tapti tuo dalyku, kuris kaip tik ir tarsi rodyklė rodys į jūsų kojas. Jeigu nesate patenkinta jų forma, tada reikėtų vengti dėmesį atkreipti ten, geriau jį nukreipti kitur. Nors mes palaikytume idėją, kad pats metas nustoti laikytis šios taisyklės ir tiesiog rengtis tai, kas yra gražu, nebekompleksuojant dėl o, kad neatrodai kaip Victoria Secret modelis.

Funkcinės

Funkcinės, tai, pavyzdžiui – pedkelnes nesciosioms arba kitos, skirtos išsiplėtusioms venoms, pablogėjusiai kraujotakai. Jeigu žinote, kad turite polinkį į venų išsiplėtimą, jums bus reikalinga pagalba. Na o nėščiosioms apskritai reikalingi drabužiai, galintys įgyvendinti dar daugiau reikalavimų.

Add Comment

Required fields are marked *. Your email address will not be published.