Keli žodžiai apie kvepalus

Mieste surengta kvepalų šventė

Praėjusį savaitgalį Olialiashop.lt kvepalai moterims pigiau buvo parduodami centrinėje miesto aikštėje. Pro šalį skubėję praeiviai ne iš karto suprato, iš kur tas subruzdimas, ir kodėl visas miestas staiga prisipildė malonių aromatų. Ministro pageidavimu, mieste buvo surengta kvepalų šventė. Jos metu pristatinėjami ir pigiau pardavinėjami naujų kolekcijų kvepalai, surengtos edukacinės paskaitos, kurių metų moterims teikti patarimai, kaip teisingai kvėpintis, aiškinta kvepalų kilmė ir istorija.

Pristatytos naujausios kolekcijos

Angliškų parfumerijos produktų gamintoja pirmoji pristatė savo kolekciją. Joje – gausu net ir tokių perliukų, kaip kad „Vandenyno gelmės“ arba „Juodojo rubino sapno“ kvapų. Šie kvepalai moterims darė didžiulį įspūdį, nes buvo pristatyti, kaip turintys itin didelę feromonų koncentraciją. O kuri gi moteris nenorėtų, kad vien tik kvepalai nudirbtų didįjį viliojimo darbą, ir čia pat užkariautų savojo princo širdį?

Suteikta informacija, jog naujausios kolekcijos modeliai dar nepasiekė parduotuvių lentynų, tačiau šie naujausi kvepalai moterims internetu jau pasiekiami. Juos galima netgi šiek tiek pigiau užsisakyti, nei jie vėliau bus pardavinėjami parfumerinėse.

Pristatymo metu moterims itin didelį įspūdį patiko ir prancūzų gamintojų numeris. Savo naujuosius kvepalus „Ak, skanume“ gamintojai pristatė elegantiško šokio, įspūdingo šviesų šou bei garso ir vaizdo instaliacijos metu. Anot aromato kūrėjų, kvepalai tinka ir vyrams, tačiau subalansuota moterims. Ši originali frazė padarė tokį didžiulį įspūdį, kad viena moteris net garsiai aiktelėjo. Dėl tokios netikėtos reakcijos kvepalai moteriai pigiau parduoti nei už savikainą – nors jų taip pat dar nėra paleista į apyvartą.

Surengtos edukacinės paskaitos

Ne tik nauji šedevrai pristatinėti šventės metu. Kvepalai moterims pigiau pardavinėjami buvo beveik kiekvienoje būdelėje, tačiau tik kai kuriose iš jų – taip pat vyko ir edukacinės paskaitos. Vienos iš jų metu buvo pasakojama, kaip pasigaminti kvepalus namų sąlygomis. Paprasčiausia tai daryti naudojant valgomas medžiagas – cinamoną, kokosą, džiovintus vaisius, ar džiovintas ir tarkuotas jų žieveles, vanilinį cukrų, gėles. Tokiu būdu kvepalai moterims pigiau atsieitų, nei perkant iš parduotuvės, o be to, tai galinti būti puiki rankų darbo dovana, kuria malonu pradžiuginti bet kurią savo draugę gimtadienio, Kalėdų ar naujų metų proga.

Kitoje paskaitoje aiškinta, kaip teisingai kvėpintis. Reikia pasipurkšti kaklą, riešą ir galima šiek tiek purkštelti į rūbus. Tai yra toks kvapo kiekis, koks yra reikalingas. Dažnai padauginama, nejaučiama saiko ir per daug prisikvėpinama. Kvepalai moterims pigiau kainuotų, jeigu jos mokėtų saikingiau kvėpintis. Na o pats ekonomiškiausias kvėpinimosi būdas, anot paskaitos vedėjos, yra rūbų kvėpinimas. Mat, kvepalai rūbuose itin ilgai išsilaiko, tad nereikia kvėpinti vėl, ir vėl.

Surengta loterija

Visos į šventę užsukę moterys turėjo galimybę laimę išmėginti loterijoje. Joms reikėjo užpildyti anketas ir pasakyti, kurie kvepalai iš naujai pristatytų joms patiko labiausiai, o kurie atrodė mažiausiai viliojantys. Vėliau visos anketos buvo subertos į didelį stiklinį kubo formos indą.

Iš jo buvo ištraukta dešimt laimingųjų anketų, kurių savininkėms teko išskirtinė laimė – kvepalai moterims pigiau bus parduodami net tris dienas nuo laimėjimo. Su 50 proc nuolaida moterys galės įsigyti bet kuriuos iš naujai pristatytos kolekcijos kvepalus.

Vienos moterys labai džiaugėsi tokiu laimėjimu ir sakėsi tučtuojau eisią pirkti žavių ir skanių aromatų, užkonservuotų buteliukuose. Kitos, deja, piktinosi, jog tokia loterija yra neteisinga, nes jos laimėjo tik nuolaidą, o ne visą dovaną. Vadinasi, dabar netgi bus šiek tiek įpareigotos eiti ir išleisti pinigus, kurių ir taip neturi, kvepalams, kurių ir taip nenori.

Add Comment

Required fields are marked *. Your email address will not be published.